Trwa ładowanie...
Czym jest rozwiązanie Proget

Proget EMM to system typu all in one do zarządzania flotą urządzeń mobilnych, zarówno w małych przedsiębiorstwach jak i w dużych korporacjach.

Optymalizuje i usprawnia prace administratorów, dając im skuteczne narzędzie do egzekwowania i kontrolowania zasobów.

Zapewnia wszystkim pracownikom bezpieczny i elastyczny dostęp do danych oraz aplikacji, z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie.

Co wyróżnia rozwiązanie Proget
Bezpieczeństwo danych
System ułatwia spełnienie wymogów dot. RODO, ISO, a także regulacji branżowych. Regularne aktualizacje, realizujące najnowsze zalecenia bezpieczeństwa, zapewnią Twojej firmie najwyższy poziom ochrony.
Zdalna kontrola aplikacji
Kontroluj świat aplikacji dzięki ich bezpiecznej dystrybucji z pliku lub sklepu Google Play, zdalnej konfiguracji, nadawaniu uprawnień czy też blokowaniu wybranego oprogramowania.
Zarządzanie urządzeniami
Zyskaj wsparcie dla urządzeń z systemem android, ios/ipados/macos, windows. Zabezpiecz smartfony, tablety, telefony wzmocnione i stacjonarne, a także laptopy, czytniki kodów i terminale.
Swoboda wyboru
Rozwiązanie jest oferowane w dwóch wariantach, dopasowanych do potrzeb Twojej organizacji oraz jej polityki bezpieczeństwa. Zdecyduj co będzie lepsze dla Twojej firmy: wdrożenie lokalne czy licencja w chmurze.
Niezawodne wsparcie
Uzyskaj dostęp do wysokiej jakości wsparcia technicznego już w momencie testów. Korzystaj z polskojęzycznej bazy wiedzy, filmów i bloga, dokumentacji, a także obsługi wykwalifikowanych inżynierów na sesji zdalnej.
Elastyczność rozwiązania
Miej wpływ na rozwój systemu w oparciu o rynkowe potrzeby Twojej organizacji. Korzystaj z funkcjonalności wdrażanych dla rożnych sektorów.
Dostawca technologii

Firma Proget jest jedynym polskim i niezależnym producentem rozwiązania klasy EMM. Posiada certyfikat ISO 27001.

Za wyniki finansowe w latach 2017-2021 znalazła się na liście najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw, wg. magazynu Forbes Polska*.

 

*https://www.forbes.pl/diamenty/2023/artykuly/diamenty-forbesa-2023-slaskie-przemysl-gora/19d8j04
Jeśli jesteś zainteresowany rozwiązaniem Proget skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji usługi.