Trwa ładowanie...
Czym jest Marketing Automation

Marketing Automation w Plusie to usługa, która pozwala Ci nawiązywać spersonalizowany kontakt z klientem już od pierwszej jego wizyty na Twojej stronie www.

System automatycznie prezentuje klientowi dopasowane do jego zainteresowań treści i produkty, więc wzrasta skuteczność sprzedaży i podnosi się poziom komunikacji.

Zwiększ liczbę leadów i usprawnij procesy sprzedażowe — sprawdź, jak szybko zyskasz na aktywacji usługi!

Korzyści Marketing Automation w Plusie
Sprzedawaj więcej
Zyskaj lojalnych klientów
Optymalizuj pracę sprzedawców
Zwiększ ruch na www
Obniż ilość porzuconych koszyków
Przyspiesz decyzje o zakupie
Więcej leadów i lepsza sprzedaż

Dzięki Marketing Automation w Plusie możesz traktować każdego klienta indywidualnie i wyjątkowo — niezależnie od tego, jak wielu ich jest oraz na czym im zależy.

To sprawia, że zdobywasz więcej kontaktów (leadów) do klientów rzeczywiście zainteresowanych Twoją ofertą.

Wiesz też, czego szuka klient i natychmiast możesz nawiązać z nim dialog na ten temat, co maksymalizuje prawdopodobieństwo sprzedaży.

Marketing zestrojony z Twoją firmą

Usługę konfigurujemy u Ciebie, więc jest ona perfekcyjnie zsynchronizowana z profilem Twojej firmy i dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb.

Możemy zintegrować Marketing Automation z Twoim firmowym CRM.

Współpracujemy ze specjalistami, którzy przeprowadzają szkolenie z obsługi platformy, abyś mógł wykorzystywać wszystkiej jej funkcjonalności i sprzedawać więcej.

Monitoruj aktywność użytkowników Twojej strony www

Usługa Marketing Automation w Plusie ma szereg funkcjonalności. Jedną z nich jest ciągły monitoring aktywności użytkowników na stronie (również anonimowych) w czasie rzeczywistym.

Sprawdź, co jeszcze daje Ci usługa.

Technologie dostarczane przez YouLead

Od strony technologicznej Marketing Automation obsługuje polska firma YouLead.

YouLead jest na polskim rynku liderem w branży automatyzacji marketingu i generowania leadów przez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań dostarczanych firmom.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą Marketing Automation w Plusie, skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji usługi
Sprawdź również
left arrow
right arrow
Wirtualna Centrala Telefoniczna
Plus Data Center
Masowa Wysyłka SMS/MMS