Trwa ładowanie...
Czym są rozwiązania EMM

EMM - Enterprise Mobility Management - to rozwiązanie dla Firm chcących rozwijać swoje biznesy poprzez integrację urządzeń firmowych w jeden system, zapewniający bezpieczeństwo danych oraz zintegrowany z innymi systemami informatycznymi firmy.

Każdy z pracowników ma przynajmniej jedno narzędzie mobilne do pracy jak telefon komórkowy, tablet, smartwatch czy laptop. W jednym momencie urządzenia te można zdalnie skonfigurować, wyposażając
w potrzebne do pracy aplikacje czy pliki (np. raporty) co daje pełną swobodę, komfort pracy a to dalej przekłada się na jej efektywność.

Zalety rozwiązania - czym jest MDM

Zaletami tego rozwiązania jest zarządzanie urządzeniami mobilnymi, czyli Mobile Device Management- MDM, które jest integralną częścią rozwiązania EMM.

W przypadku zgubienia, uszkodzenia, kradzieży urządzeń firmowych nieoceniony jest dostęp do nich a wtedy możliwość usunięcia danych, resetowania zdalnego i zarządzania oprogramowaniem urządzenia (od jego aktualizacji po konfigurację)

System daje również możliwości weryfikacji rejestracji urządzeń - ich raportowania w celu np. egzekwowania przestrzegania zasad (firmy)

Korzyści rozwiązań EMM/MDM
Niższe koszty dla firmy
Uproszczone procesy
Większa wydajność produktowa
Zaufani partnerzy rozwiązań EMM/MDM
Poznaj naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.
Techstep
Zdalne zarządzanie bezpieczeństwem danych na urządzeniach mobilnych.
Proget
Jedyne polskie rozwiązanie do zarządzania flotą urządzeń mobilnych.
Samsung KNOX
Wielopoziomowe zabezpieczenia i zdalna konfiguracja urządzeń Samsung z Androidem.
Click here to configure News
Jeśli jesteś zainteresowany rozwiązaniami EMM/MDM, skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji usługi.