Trwa ładowanie...
Czym jest Prywatny APN

Prywatny APN to Twoja wydzielona i odseparowana sieć transmisji danych 2G, 3G, LTE i 5G.

Usługa umożliwia pracownikom zdalny i bezpieczny dostęp do firmowej poczty elektronicznej, zasobów sieciowych, aplikacji oraz Internetu.

Prywatny APN jest uzupełnieniem systemów telemetrycznych. Przy jego pomocy możesz zdalnie sterować rozproszoną infrastrukturą urządzeń pomiarowych, a nawet masowo aktualizować ich oprogramowanie.

Prywatny APN zabezpiecza Twoja dane pomiarowe, przesyłane z urządzeń typu M2M/IoT.

Bezpieczeństwo i poufność

Dane przesyłane w ramach Prywatnego APN są szyfrowane i nikt z publicznej sieci nie ma do nich dostępu. Dzięki temu nie musisz się martwić zdalnym przejęciem urządzeń przez hakerów i zainstalowaniem na nich złośliwego oprogramowania.

Autoryzacja dostępu wykonywana jest przez operatora. Możesz też dodać funkcjonalność RADIUS (Remote Authentication Dial In User Service) — element uwierzytelniający, który wymaga podania loginu i hasła przy próbie połączenia z Twoim Prywatnym APN.

Elastyczność i zasięg

Konfiguracja Prywatnego APN jest perfekcyjnie dostosowana do infrastruktury Twojej firmy. Sposób połączenia, siła szyfrowania i adresacja IP są indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz dodatkowych rozwiązań? Powiedz nam o tym, a skonfigurujemy usługę tak, aby spełniała Twoje oczekiwania.

Usługa działa na terenie całej Polski lub świata (w ramach roamingu transmisji danych) — mamy podpisane umowy z międzynarodowymi operatorami.

Korzyści Prywatnego APN
Ochrona przed cyberprzestępczością

Cyberprzestępcy potrafią dziś włamać się do Twojej firmowej sieci nawet przez drukarkę, czy czujnik wilgotności gleby. Prywatny APN chroni Twój biznes przed cyberatakami.

Skalowalność

Możesz dodać dowolną liczbę użytkowników korzystających z Twojego Prywatnego APN.

Multiplatformowość

Prywatny APN zabezpiecza transmisję danych w Twojej firmie niezależnie od typów urządzeń, systemów operacyjnych oraz aplikacji, z których korzystasz Ty i Twoi pracownicy.

Wsparcie 24/7/365

Gwarantujemy Ci całodobowe wsparcie naszego Centrum Zarządzania Siecią oraz błyskawiczną pomoc techniczną.

Czytaj także
Przeczytaj najnowsze artykuły dotyczące Prywatnego APN.
17-08-2023
Bezpieczna poczta email i jej prywatność w firmie
W dzisiejszym świecie bardzo często posługujemy się pocztą email – zarówno w sprawach prywatnych, jak i zawodowych. Istnieje jednak wiele typów zagrożeń, na które należy uważać podczas korzystania z firmowej poczty email. Cyberprzestępcy szukają coraz bardziej wyrafinowanych technik, aby uzyskać dostęp do naszych danych. Warto wiedzieć, jak bezpiecznie korzystać z poczty elektrycznej.
09-02-2023
Zapewnienie ciągłości działań systemów informatycznych (webinar)
Zapewnienie ciągłości działań systemów informatycznych, to niezwykle ważny i bardzo aktualny temat, stanowiący wyzwanie dla wielu firm, zarówno ze średniego jak i dużego biznesu. Wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzeń, które mogą istotnie zakłócić sprawność procesów biznesowych, znacząco wzrosło. Jak radzą sobie z tym firmy?
27-07-2022
Bezpieczna komunikacja dla firm
Odpowiednie zabezpieczenie danych, to podstawowy warunek i najlepsza wizytówka profesjonalnej i odpowiedzialnej firmy czy instytucji. Okres pandemii, który zmusił nas do przemodelowania sposobu pracy i wyprowadził działalność firm do domów, w sposób szczególny przyczynił się do wykorzystania technologicznego bogactwa, związanego z przetwarzaniem danych i ich bezpieczeństwem – to główne wątki poruszone w podcaście, w którym z Grzegorzem Wójcikiem, kierownikiem ds. produktu w Plusie rozmawiał Grzegorz Stech – zastępca Redaktor Naczelnej Computerworld.
Jeśli jesteś zainteresowany usługą Prywatnego APN, skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji.
Usługa powiązana

Platforma smartM2M

Innowacyjne narzędzie do zarządzania telemetrią — kartami SIM M2M i urządzeniami — dostosowane do modelu biznesowego Twojej firmy.

Sprawdź sam, jakie to proste!

Sprawdź również
left arrow
right arrow
Publiczny Adres IP
Internet Symetryczny
Łącza Dzierżawione