Trwa ładowanie...
Czym jest Prywatny APN

Prywatny APN to Twoja wydzielona i odseparowana sieć transmisji danych 2G, 3G, LTE i 5G.

Usługa umożliwia pracownikom zdalny i bezpieczny dostęp do firmowej poczty elektronicznej, zasobów sieciowych, aplikacji oraz Internetu.

Prywatny APN jest uzupełnieniem systemów telemetrycznych. Przy jego pomocy możesz zdalnie sterować rozproszoną infrastrukturą urządzeń pomiarowych, a nawet masowo aktualizować ich oprogramowanie.

Prywatny APN zabezpiecza Twoja dane pomiarowe, przesyłane z urządzeń typu M2M/IoT.

Bezpieczeństwo i poufność

Dane przesyłane w ramach Prywatnego APN są szyfrowane i nikt z publicznej sieci nie ma do nich dostępu. Dzięki temu nie musisz się martwić zdalnym przejęciem urządzeń przez hakerów i zainstalowaniem na nich złośliwego oprogramowania.

Autoryzacja dostępu wykonywana jest przez operatora. Możesz też dodać funkcjonalność RADIUS (Remote Authentication Dial In User Service) — element uwierzytelniający, który wymaga podania loginu i hasła przy próbie połączenia z Twoim Prywatnym APN.

Elastyczność i zasięg

Konfiguracja Prywatnego APN jest perfekcyjnie dostosowana do infrastruktury Twojej firmy. Sposób połączenia, siła szyfrowania i adresacja IP są indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Potrzebujesz dodatkowych rozwiązań? Powiedz nam o tym, a skonfigurujemy usługę tak, aby spełniała Twoje oczekiwania.

Usługa działa na terenie całej Polski lub świata (w ramach roamingu transmisji danych) — mamy podpisane umowy z międzynarodowymi operatorami.

Korzyści Prywatnego APN
Ochrona przed cyberprzestępczością

Cyberprzestępcy potrafią dziś włamać się do Twojej firmowej sieci nawet przez drukarkę, czy czujnik wilgotności gleby. Prywatny APN chroni Twój biznes przed cyberatakami.

Skalowalność

Możesz dodać dowolną liczbę użytkowników korzystających z Twojego Prywatnego APN.

Multiplatformowość

Prywatny APN zabezpiecza transmisję danych w Twojej firmie niezależnie od typów urządzeń, systemów operacyjnych oraz aplikacji, z których korzystasz Ty i Twoi pracownicy.

Wsparcie 24/7/365

Gwarantujemy Ci całodobowe wsparcie naszego Centrum Zarządzania Siecią oraz błyskawiczną pomoc techniczną.

Click here to configure News
Jeśli jesteś zainteresowany usługą Prywatnego APN, skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji.
Usługa powiązana

Platforma smartM2M

Innowacyjne narzędzie do zarządzania telemetrią — kartami SIM M2M i urządzeniami — dostosowane do modelu biznesowego Twojej firmy.

Sprawdź sam, jakie to proste!

Sprawdź również
left arrow
right arrow
Publiczny Adres IP
Internet Symetryczny
Łącza Dzierżawione