Trwa ładowanie...
Czym jest Masowa Wysyłka SMS/MMS

Masowa Wysyłka SMS/MMS zwana również usługą MultiInfo to oprogramowanie w formie aplikacji internetowej, które umożliwia wysyłanie i odbieranie dużej ilości wiadomości SMS/MMS.

MultiInfo to usługa dla firm, organizacji i samorządów, która znajdzie zastosowanie w wielu procesach i czynnościach wykonywanych dotychczas manualnie, m.in. w marketingu, sytuacjach kryzysowych, raportowaniu, sprawach administracyjnych i wielu innych.

Sprawdź możliwości automatycznej personalizacji wysyłanych wiadomości.

Łatwość wdrożenia

MultiInfo nie wymaga instalowania ani zakupu dodatkowego sprzętu. Do obsługi platformy potrzebujesz jedynie komputera z dowolną przeglądarką internetową oraz aktywnego połączenia z Internetem. Dostępna jest również wersja API do bezpośredniej integracji z Twoimi systemami wykorzystywanymi w firmie.

Wybierając usługę MultiInfo zyskujesz niezawodne narzędzie, gwarantujące bezpieczeństwo danych.

Spersonalizowana konfiguracja

Platforma MultiInfo jest zbudowana z funkcjonalnych elementów, tzw. modułów, które umożliwiają wykorzystanie SMS-ów, MMS-ów oraz wiadomości e-mail w zależności od Twoich potrzeb biznesowych. Po uzyskaniu dostępu do platformy możesz wedle swoich potrzeb samodzielnie skonfigurować ich ilość i rodzaj.
Oprócz wdrożenia gotowych rozwiązań istnieje także możliwość stworzenia dodatkowych modułów na Twoje życzenie.

Wiadomości klasy zero

MultiInfo to usługa posiadająca szereg różnorodnych funkcjonalności. 

Wiadomości klasy zero to tylko jedna z nich. Sprawdzają się idealnie w przypadku, gdy chcesz dostarczyć ważne lub pilne informacje i mieć pewność, że zostały one przeczytane. Wiadomości tego typu są wyświetlane natychmiast, bezpośrednio na wyświetlaczu telefonu odbiorcy. Dodatkowo mogą być zapisane w skrzynce odbiorczej jak zwykły SMS.

Przetestuj za darmo przez 14 dni!

Sprawdź sam, co daje Ci aplikacja MultiInfo.
Przetestuj dostępne w aplikacji usługi bez ponoszenia kosztów i bez dodatkowych zobowiązań. Tryb testowy będzie dostępny przez okres 14 dni. W tym czasie będziesz mógł wysłać 300 SMS-ów do dowolnej sieci krajowej.

MultiInfo - FAQ
Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

SMS masowy to usługa, która umożliwia wysyłanie wiadomości tekstowych do dużej grupy odbiorców jednocześnie. Dzięki aplikacji MultiInfo od Plusa w wygodny i łatwy sposób dotrzesz do szerokiego grona klientów, partnerów biznesowych czy pracowników za pomocą jednej wiadomości. Masowa wysyłka SMS umożliwia przekazanie dowolnej informacji - od podziękowań za kontakt do spersonalizowanych informacji dla każdego adresata z osobna, z odpowiednimi dla niego informacjami, np. stanem punktów programu lojalnościowego. Dzięki aplikacji MultiInfo Plus ułatwi Ci automatyzację obsługi masowej wysyłki SMS, a za sprawą wielu rozbudowanych modułów z pewnością odnajdziesz funkcjonalności najbardziej dopasowane do Twojego biznesu.

Aby skorzystać z usługi masowej wysyłki SMS, wystarczy zalogować się do aplikacji MultiInfo od Plusa. Po zalogowaniu zaimportuj bazę danych odbiorców, przygotuj treść wiadomości i ustal harmonogram wysyłki. Nasza aplikacja zapewnia również funkcje raportowania, które pozwolą Ci monitorować dostarczenie wiadomości.

Dodatkowo w ramach serwisu MultiInfo Plus umożliwia automatyczne grupowanie odbiorców, szyfrowanie wiadomości czy stworzenie systemu automatycznych odpowiedzi. Ponadto aplikacja SMS umożliwia zintegrowanie infrastruktury IT Twojego przedsiębiorstwa z MultiInfo przy pomocy protokołów API SOAP lub REST.

Masz wątpliwości, czy SMS masowy został dostarczony do odbiorców?

W ramach możliwych opcji przy wysyłce SMS-a masowego, aplikacja MultiInfo daje możliwość włączenia żądania raportu doręczenia. Spowoduje on, że gdy telefon odbiorcy otrzyma wiadomość, informacja o jej otrzymaniu zostanie automatycznie odesłana.      

Również samemu możesz zweryfikować, czy SMS masowy dotarł do wszystkich określonych odbiorców. Wybierając w menu „Kolejki i archiwa”, zyskasz dostęp do listy wszystkich przetwarzanych, wysłanych i odebranych wiadomości w ramach przydzielonych usług. W zakładce „Kolejka wejściowa”/„Kolejka wyjściowa” sprawdzisz, które wiadomości nie zostały jeszcze doręczone.

Dodatkowo, wybierając z menu opcję „Statystyki”, łatwo sprawdzisz liczbę dostarczonych wiadomości, podzielonych na wybrane okresy. Aplikacja MultiInfo pozwala również sprawdzić, kto i kiedy wysłał taką wiadomość oraz posortować je ze względu na to, do którego centrum kosztowego należą. Dzięki temu możesz śledzić skuteczność masowej wysyłki SMS-ów w prosty i wygodny sposób.

Pamiętaj, że raporty dostarczenia wiadomości SMS mogą być dostępne w czasie rzeczywistym lub po upływie określonego okresu od zakończenia kampanii. W przypadku jakichkolwiek problemów z dostarczeniem warto skontaktować się z obsługą klienta, aby uzyskać wsparcie i rozwiązać ewentualne problemy z aplikacją SMS MultiInfo.

Absolutnie tak! Grupowa wysyłka MMS również jest możliwa do realizacji w serwisie MultiInfo. Plus daje Ci możliwość masowego przesyłania zdjęć, animacji, filmów, a nawet plików dźwiękowych. Niezależnie, czy informujesz o nowościach, promocjach, czy dostarczasz ważne wiadomości, możliwość dołączenia multimediów do wiadomości pozwoli Ci wzbogacić treść i przyciągnąć uwagę odbiorców.

Tak, planowanie wysyłki wiadomości na przyszłą datę i godzinę to jedna z wielu zaawansowanych funkcji aplikacji do wysyłania SMS MultiInfo. Dzięki tej opcji możesz ustalić precyzyjnie, kiedy Twoje wiadomości zostaną dostarczone do odbiorców.

Proces planowania jest prosty i intuicyjny. Wystarczy wybrać datę oraz godzinę, o której chcesz, aby Twoje wiadomości zostały wysłane. To szczególnie przydatne, jeśli chcesz dostosować czas dostarczenia wiadomości do specyficznych wydarzeń, promocji lub preferencji odbiorców.

Tak, dzięki aplikacji MultiInfo masowa wysyłka SMS staje się jeszcze bardziej elastyczna. Korzystając z modułu „dynamiczny nadpis”, z łatwością dostosujesz wyświetlaną treść w polu nadawcy. Możesz zarówno użyć własnego numeru telefonu, jak i zmienić treść na napis, który będzie lepiej Cię identyfikować z Twoją firmą lub organizacją. Aby móc skorzystać z tej funkcji, należy jedynie złożyć wniosek o akceptację z dokumentacją potwierdzającą, że proponowany nadpis jest związany z nazwą firmy. Jeśli już zdecydujesz się na to rozwiązanie, to musisz pamiętać, że na wiadomość z nadpisem nie można odesłać wiadomości zwrotnej.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą MultiInfo, skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci w zakupie usługi.
Jeśli korzystasz już z usługi, zaloguj się do aplikacji MultiINFO.
Zaloguj się
Usługa powiązana

Rejestrowanie SMS

Działaj zgodnie z dyrektywą MIFID II
Rejestruj wiadomości SMS wychodzące i przychodzące do Twojej firmy - legalnie i bezpiecznie.

Sprawdź sam, jakie to proste!

Sprawdź również
left arrow
right arrow
Nagrywanie Rozmów
Internet Symetryczny
Platforma smartM2M