Trwa ładowanie...
Czym jest Rejestrowanie SMS/MMS

Usługa Rejestrowania SMS/MMS pozwala na zapisanie w centralnej bazie danych treści wiadomości przesyłanych przy pomocy służbowych telefonów komórkowych — niezależnie od typu urządzeń, bez konieczności instalowania jakichkolwiek aplikacji.

Centrum zarządzające wiadomościami na bieżąco kopiuje SMS/MMS-y i automatycznie przesyła pliki na konto Twojej firmy w intuicyjnej platformie online. Tu możesz je wygodnie przeglądać, analizować i nimi zarządzać.

Wprowadź nową jakość obsługi klientów i zadbaj o przejrzystość w biznesie.

Korzyści dla Twojego biznesu
Podnieś prestiż marki — ulepsz jakość usług i zyskaj więcej.
Niezawodność
Nie jesteśmy tylko dostawcą usługi, ale sprawdzonym partnerem technologicznym, który gwarantuje Ci najwyższą jakość współpracy i wsparcie techniczne.
Bezpieczeństwo
Działasz zgodnie z unijną dyrektywą MiFID II oraz RODO. Wszystkie wiadomości zapisywane w platformie online są chronione przed cyberprzestępcami.
Kontrola
Możesz czuwać nad tym, jakie informacje są przekazywane klientom przez pracowników i odwrotnie. To pozwala Ci też sprawniej wyjaśniać ewentualne spory lub reklamacje.
Kompatybilność z każdym urządzeniem

Rejestrowanie SMS/MMS działa niezależnie od tego, do jakiego urządzenia włożona jest karta SIM.

Nie musisz też instalować żadnych dodatkowych aplikacji w telefonie.

Dostęp do platformy 24/7

Generuj i analizuj raporty kiedy chcesz i jak chcesz. Wystarczy zwykła przeglądarka sieciowa, aby móc w pełni korzystać z możliwości naszej platformy.

Sprawdź, co jeszcze daje Ci usługa Rejestrowania SMS w Plusie.

Jeśli jesteś zainteresowany Rejestrowaniem SMS/MMS, skontaktuj się z naszym doradcą biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji usługi.
Dyrektywa MiFID II

Jeśli Twoja firma działa w sektorze usług finansowych, to zobligowana jest do przestrzegania regulacji w zakresie komunikacji głosowej i wiadomości SMS.

Dyrektywa MiFID II chroni konsumentów przed nadużyciami oraz wprowadza przejrzystość procesów. Firmy zgodne z dyrektywą stają się dla klientów znacznie bardziej wiarygodne i rzetelne.

Usługa powiązana

Nagrywanie Rozmów

Działaj zgodnie z dyrektywą MiFID II. Rejestruj rozmowy wychodzące i przychodzące do Twojej firmy — legalnie i bezpiecznie.

Sprawdź sam, jakie to proste!

Sprawdź również
left arrow
right arrow
Masowa Wysyłka SMS/MMS
Wirtualna Centrala Telefoniczna
Internet Symetryczny