Trwa ładowanie...
Czym jest Pakiet Microsoft 365

Usługa Microsoft 365 to kompletny pakiet nowoczesnych aplikacji biurowych, które pomogą Ci usprawnić pracę w firmie.

Usługi możesz używać w chmurze i/lub zainstalować na komputerach, tabletach czy smartfonach — w zależności, którą opcję subskrypcji wybierzesz.

Sprawdź, dlaczego korzystasz aktywując Microsoft 365 w Plusie.

Microsoft 365 w Plusie — idealne połączenie
Microsoft Partner

Jesteśmy wieloletnim partnerem Microsoft, takie doświadczenie zapewnia,  że współpracujesz z renomowanym dostawcą.

Stała, atrakcyjna cena

Nasze ceny pakietów Microsoft 365 są korzystne, a dodatkowo rozliczamy się w złotówkach, więc nie ponosisz ryzyka kursowego.

Mniej formalności

Możesz dodać Microsoft 365 do swojej faktury w Plusie, na której są inne produkty telekomunikacyjne.

Dedykowane oferty

Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać ofertę dopasowaną odpowiednio  do Twoich potrzeb

Komplet aplikacji dla Twojego biznesu

Usługa Microsoft 365 to o wiele więcej, niż pakiet biurowy, to kompletna platforma do usprawniania pracy w każdej firmie.

Wybierz opcję subskrypcji, która najefektywniej wesprze pracę w Twojej firmie

Sprawdź, z jakich aplikacji możesz korzystać uruchamiając usługę Microsoft 365 w Plusie.

Korzyści Microsoft 365
Nowoczesne narzędzia
Możesz korzystać z tych narzędzi, których potrzebuje Twoja firma. Subskrybując Microsoft 365 korzystasz z najnowszych aplikacji, a aktualizacje otrzymujesz od razu po ich wydaniu.
Nowoczesne narzędzia
Możesz korzystać z tych narzędzi, których potrzebuje Twoja firma. Subskrybując Microsoft 365 korzystasz z najnowszych aplikacji, a aktualizacje otrzymujesz od razu po ich wydaniu.
Obsługa na wszystkich urządzeniach
Usługa Microsoft 365 działa na komputerach, tabletach i smartfonach niezależnie od systemu operacyjnego.
Obsługa na wszystkich urządzeniach
Usługa Microsoft 365 działa na komputerach, tabletach i smartfonach niezależnie od systemu operacyjnego.
Lepsza współpraca
Dzięki możliwości korzystania z aplikacji online w chmurze, każdy Twój pracownik może pracować z dowolnego miejsca — komunikować się z całym zespołem i udostępniać pliki.
Lepsza współpraca
Dzięki możliwości korzystania z aplikacji online w chmurze, każdy Twój pracownik może pracować z dowolnego miejsca — komunikować się z całym zespołem i udostępniać pliki.
Zawsze aktualny
Zawsze będziesz posiadaczem najnowszej, zaktualizowanej wersji i dodatkowo otrzymujesz 1 TB pamięci w chmurze.
Zawsze aktualny
Zawsze będziesz posiadaczem najnowszej, zaktualizowanej wersji i dodatkowo otrzymujesz 1 TB pamięci w chmurze.
Pakiet Biurowy Microsofr Office 365 - FAQ
Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Microsoft 365 to platforma oparta na chmurze z pakietem oprogramowania pomagającym osiągać więcej niż klasyczne pakiety biurowe. Dzięki wiodącym w swojej klasie aplikacjom do komunikacji, projektowania i zarządzania danymi Microsoft 365 umożliwia firmom zwiększenie efektywności oraz usprawnienie procesów biznesowych. Inteligentne rozwiązania w chmurze i zaawansowane zabezpieczenia zapewniają bezpieczny dostęp do Twoich zasobów z każdego miejsca na Ziemi.

Platforma oferuje szereg planów subskrypcyjnych, które można optymalnie dobrać do swoich potrzeb. Historyczna nazwa Office 365 została zamieniona na Microsoft 365, ponieważ pakiet biurowy Office jest obecnie tylko jednym z wielu narzędzi tej platformy. W ramach tych pakietów do Twojej dyspozycji są:

●      Zawsze najnowsze wersje oprogramowania: Microsoft 365 zapewnia Ci stały dostęp do najnowszych wersji aplikacji takich jak Word, Excel, PowerPoint czy Outlook, bez konieczności dodatkowych opłat. Dzięki temu zawsze pracujesz na aktualnych i bezpiecznych wersjach aplikacji, niezależnie od tego, czy są zainstalowane na Twoim urządzeniu, czy też korzystasz z nich w chmurze.

●      Dedykowane narzędzia wspierające komunikację zespołową: Microsoft Teams umożliwia natychmiastową komunikację tekstową, głosową i wideo, co pozwala zespołom utrzymywać kontakt, niezależnie od lokalizacji.

●      Przestrzeń dyskowa: Microsoft 365 zapewnia Ci możliwość wykorzystania 1 TB chronionej przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive oraz w innych aplikacjach służących do efektywnego wykonywania zadań takich jak: Microsoft Sharepoint, Microsoft Bookings, Microsoft Listy czy Microsoft Forms.

●      Kompatybilność z różnymi urządzeniami: Aplikacje pakietu Office są dostępne zarówno na komputerach PC, MAC, jak i na tabletach czy smartfonach.

●      Elastyczność licencji: Microsoft 365 działa inaczej niż klasyczne licencje Office. Microsoft 365 jest usługą subskrypcyjną, licencjonowaną na użytkownika. Pozwala to zainstalować pakiet na 5 komputerach, 5 telefonach i 5 tabletach. Microsoft 365 pozwala również na dostosowanie liczby licencji do faktycznej liczby pracowników

Tak, aby zapewnić Ci pełną elastyczność i kontynuację pracy Microsoft udostępnia użytkownikowi klasyczne aplikacje, umożliwiające pracę również bez połączenia z Internetem.

Najpopularniejsze aplikacje biurowe z pakietu Microsoft Office takie jak Word, Excel czy PowerPoint są dostępne w wersji offline. Oznacza to, że możesz tworzyć, edytować i przeglądać swoje dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje, nawet gdy nie jesteś połączony z Internetem. Wszelkie zmiany, które zostały wprowadzone w trybie offline zostaną zsynchronizowane w chwili nawiązania połączenia z Internetem. Microsoft 365 pozwala nawet pracować lub współdzielić dokumenty z innymi osobami w tym samym czasie.

Wybór odpowiedniego pakietu biurowego dla małej firmy może mieć kluczowe znaczenie dla jej funkcjonowania. Jeżeli poszukujesz kompleksowego i elastycznego rozwiązania biurowego dla swojej małej firmy, Microsoft 365 może być idealnym wyborem. Pozwala Ci on dostosować pakiet do swoich potrzeb biznesowych, dzięki czemu samemu możesz dobrać niezbędne aplikacje dla Twojej firmy. Microsoft 365 to bardziej zaawansowane i zintegrowane rozwiązanie, które oferuje więcej niż podstawowe pakiety Office.

Pakiety: Microsoft 365 Business Basic, Aplikacje Microsoft 365 dla Firm czy Microsoft 365 Business Standard to nie tylko zestawy narzędzi biurowych. To elastyczna usługa rozwijająca się wraz z Twoimi potrzebami. Wykorzystując te narzędzia, zawsze otrzymujesz dostęp do najnowszych wersji aplikacji.

Nie, nie musisz. Dostępne w Plusie pakiety Microsoft 365 dla firm: Business Basic oraz Business Standard pozwalają na dostęp do usług w chmurze, bez konieczności instalacji oprogramowania. Również OneDrive dla firm nie wymaga instalacji pozwalając na przechowywanie i udostępnianie plików online.

Tradycyjne wersje pakietu Office, takie jak np. Office 2021, są dostępne w formie jednorazowego zakupu, w formie dożywotniej licencji pozwalającej na korzystanie z wyłącznie jednego stanowiska. W ramach takiego zakupu jesteśmy ograniczeni aplikacjami klasycznymi bez narzędzi dodatkowych platformy Microsoft 365. Z upływem czasu taki produkt nie jest uzupełniany o nowsze rozwiązania czy narzędzia, jakie Microsoft wprowadza do portfolio swoich produktów.

Jednak teraz, wraz z wprowadzeniem Microsoft 365, użytkownik ma możliwość używania produktu na wielu swoich urządzeniach. Microsoft 365 jest oparty na modelu subskrypcyjnym, co oznacza, że użytkownicy płacą regularnie miesięcznie za dostęp do pakietu Office oraz usług chmurowych i komunikacyjnych.

Dzięki subskrypcji Microsoft 365 otrzymujesz zawsze najnowsze wersje aplikacji pakietu Office, dostęp do dodatkowych narzędzi i usług, a także możliwość korzystania z aplikacji na różnych urządzeniach. Nie tracisz dostępu do pakietu Office po roku, jeśli odnowisz subskrypcję.

Aby rozpocząć korzystanie z usługi Microsoft 365, skontaktuj się z Opiekunem Biznesowym. Pomoże Ci on zamówić i aktywować usługę oraz założyć Twoje konto firmowe Microsoft.

Po aktywacji możesz zalogować się na swoje konto Microsoft 365 i zarządzać swoimi zasobami; tworzyć nowych użytkowników oraz przypisywać im odpowiednie licencje.

Click here to configure News
Jeśli jesteś zainteresowany Pakietem Biurowym Microsoft 365, skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji usługi.
Sprawdź również
left arrow
right arrow
Zarządzanie Urządzeniami Mobilnymi
Internet Symetryczny
Prywatny APN