Trwa ładowanie...
Czym jest Internet Mobilny

Internet Mobilny to usługa, która działa na nowoczesnych routerach i modemach lub bezpośrednio w laptopie i tablecie z wbudowanym modemem LTE.

Usługa pozwala Ci błyskawicznie łączyć się z pracownikami i klientami oraz firmową siecią i urządzeniami, gdziekolwiek jesteś.

Chcesz wiedzieć, ile możesz zaoszczędzić na mobilnym, firmowym Internecie? Skontaktuj się z nami, a przygotujemy spersonalizowane wyliczenia.

Korzyści Internetu Mobilnego w Plusie
Najszybszy mobilny Internet LTE
Elastyczne pakiety danych
Zasięg na całą Polskę
Możliwość pracy z dowolnego miejsca

Technologia mobilna determinuje sposób, w jaki pracujesz Ty i Twoi pracownicy.

Tak długo, jak masz niezawodne i stabilne połączenie z Internetem, możesz pracować z dowolnego miejsca, nawet w czasie podróży służbowych, czy regularnej pracy zdalnej.

Internet Mobilny to usługa, która perfekcyjnie dopasowuje się do Twojej firmy — szczegółową ofertę przygotuje Twój osobisty Doradca Biznesowy.

Szybkość Internetu i oszczędność baterii

Urządzenia szerokopasmowe dostępne w usłudze Internetu Mobilnego korzystają z technologii LTE, która pozwala osiągnąć prędkość aż do 300 Mb/s przy pobieraniu danych i aż do 50 Mb/s przy wysyłaniu danych.

Używasz smartfona jako hotspotu? Na pewno wiesz, że to znacznie zwiększa zużycie baterii.

Korzystanie z Internetu Mobilnego oszczędza baterię w telefonie i podnosi prędkość Internetu.

Internet Mobilny - FAQ
Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Internet mobilny powinien być dostosowany do oczekiwań oraz zapotrzebowania firmy. Plus oferuje zróżnicowane pakiety transferu danych od 100 GB na miesiąc do nawet 1200 GB miesięcznie.

Internet mobilny jest niezwykle praktyczny. Połączysz się z siecią wszędzie tam, gdzie jesteś w jej zasięgu. Korzystaj z pakietu danych na smartfonie, tablecie lub udostępniaj połączenie np. na swój służbowy laptop.

W Plusie do oferty Internetu mobilnego możesz dobrać dodatkowe urządzenia takie jak: router/modem oraz tablet lub laptop.

Technologia Internetu mobilnego LTE Plus pozwala osiągnąć prędkość do 150 Mb/s lub w przypadku LTE Plus Advanced – do 300 Mb/s. Internet mobilny 5G w Plusie to najszybszy internet mobilny w Polsce – jego prędkość technologiczna sięga do 1 Gb/s. 

Według rankingu szybkości pobierania internetu 5G za maj 2023 roku, prowadzonego przez SpeedTest.pl, sieć Plus oferuje najszybszy Internet mobilny 5G w Polsce, ze średnią prędkością pobierania 139,9 Mb/s.

Jeśli nie jesteś w zasięgu sieci światłowodowej od Plusa, możesz wybrać Internet mobilny 5G. Oferuje on najwyższe i konkurencyjne cenowo prędkości transferu danych w technologii 5G w Polsce. To rozwiązanie mobilne – wystarczy podłączyć router do gniazdka sieci elektrycznej i być w zasięgu Internetu 5G od Plusa. Dzięki temu bezprzewodowo połączysz z internetem każdy sprzęt obsługujący łączność Wi-Fi. Alternatywą pozostaje Internet mobilny LTE Plus oraz LTE Plus Advanced.

Internet mobilny bez limitu jest dostępny w sieci Plus na określonych zasadach. Po wykorzystaniu pakietu podstawowego prędkość transmisji danych zwalnia do 1 Mb/s. Jeśli pakiet danych zostanie odnowiony np. z kolejnym okresem rozliczeniowym, prędkość transferu znowu wróci do najwyższej możliwej wartości na danych warunkach.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą Internetu Mobilnego, skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji usługi.
Sprawdź również
left arrow
right arrow
Telefonia Mobilna
Internet Symetryczny
Pakiet Biurowy Microsoft 365