Trwa ładowanie...
Dodatkowa ochrona

Usługa od zewnętrznego dostawcy na jednym rachunku w Plusie

W Plusie dbamy o Twoje dane osobowe i stosując różne metody zabezpieczeń, pilnujemy, aby nie dostały się one w niepowołane ręce. Jeśli jednak chcesz dodatkowo podnieść bezpieczeństwo swoich danych, możesz skorzystać z usługi Chroń PESEL, którą oferuje zewnętrzny dostawca – Kaczmarski Group. Dla ułatwienia opłata za usługę zostanie doliczana do Twojego rachunku w Plusie. 

Czym jest usługa

To usługa, której głównym zadaniem jest zwiększenie ochrony Twoich danych osobowych oraz pieniędzy. Jeśli Twoje dane dostaną się w niepowołane ręce, może okazać się, że ktoś wziął na nie kredyt, kupił drogi sprzęt na raty lub zarejestrował firmę, aby wyłudzać towary. Korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych, monitorujemy w czasie rzeczywistym potencjalne próby wyłudzeń, dzięki czemu możesz im zapobiegać z dużo większą skutecznością. 

Jak to działa

Zobacz, jak usługa Chroń PESEL w prosty sposób zwiększa ochronę przed nieuczciwymi działaniami innych!

Ktoś sprawdza Cię w KRD
Oszust chciał wziąć kredyt na dużą kwotę, używając Twoich skradzionych danych. Firma pożyczkowa sprawdziła podany przez oszusta PESEL w bazie KRD.
Dostajesz powiadomienie
Natychmiast otrzymujesz SMS oraz e-mail z informacją, że ktoś sprawdzał Twoje dane w Krajowym Rejestrze Długów.
Szybciej reagujesz
Masz możliwość szybkiej reakcji i ograniczenia ryzyka zaciągnięcia na Ciebie kredytu.
Co zyskujesz
Dzięki usłudze Chroń PESEL możesz liczyć m.in. na:
Powiadomienie o użyciu Twojego numeru PESEL
Powiadomienie o dopisaniu Cię do Krajowego Rejestru Długów
Możliwość sprawdzenia, kto w ciągu 12 miesięcy wykorzystał Twój PESEL
Powiadomienie o założeniu firmy na Twoje dane
Powiadomienie o zmianie wiarygodności firmy
Wsparcie opiekuna Klienta
Wybierz najlepszy pakiet dla siebie!

Wejdź na stronę należącą do Kaczmarski Group ochronanaplus.pl, dowiedz się więcej o proponowanych rozwiązaniach i wybierz pakiet najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb

Kaczmarski Group

Kaczmarski Group to grupa polskich firm, które od 30 lat wspierają przedsiębiorców i konsumentów, działając aktywnie na wielu rynkach. W 2016 roku do grona marek Kaczmarski Group dołączył Chroń PESEL.pl, którego celem jest zwiększenie ochrony przez wyłudzeniami lub ich skutkami.