Trwa ładowanie...
Esoleo

ESOLEO jest częścią Grupy Polsat Plus – największej grupy kapitałowej w Polsce. Czerpiemy z 25 lat doświadczenia GPP realizując własną wizję zrównoważonego biznesu opartego o najnowocześniejsze technologie i wiedzę ekspertów, pasjonatów energii odnawialnej. Dążymy do pozycji lidera energii odnawialnej, nie tracąc z oczu bezpieczeństwa środowiska, Klientów oraz Partnerów.

Montując instalację fotowoltaiczną, która produkuje prąd z energii słonecznej, możesz znacznie ograniczyć koszty energii elektrycznej. Każde gospodarstwo samodzielnie produkujące prąd nie tylko znacznie obniża koszty używanej energii, ale także działa na korzyść środowiska.

Wypełnij formularz kontaktowy i umów się na na konasulację - nasz Doradca Biznesowy przyjedzie do Ciebie i przeprowadzi bezpłatny audyt oraz odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Co nas wyróżnia
Bezpłatny audyt
Nasz ekspert przyjedzie do Ciebie, przeprowadzi bezpłatny audyt, dokona pomiarów dla przygotowania projektu instalacji fotowoltaicznej, wymaganej mocy i jej wyceny. Z przyjemnością odpowie także na wszystkie pytania.
Szybki montaż i uruchomienie
Przeprowadzenie montażu w 1-3 dni. Złożymy w Twoim imieniu zgłoszenie instalacji fotowoltaicznej do Operatora Systemu Dystrybucji. W ciągu 30 dni zostanie wymieniony licznik energii elektrycznej na dwukierunkowy.
Opieka serwisowa i gwarancja
Nasi eksperci będą do Twojej dyspozycji, a Tobie pozostanie cieszyć się z niższych rachunków przez przynajmniej kilkanaście lub kilkadziesiąt lat.
Farmy fotowoltaiczne i oferta dla rolników

ESOLEO to ekspert w dziedzinie budowy farm fotowoltaiczych zaprojektowanych w celu dostarczania energii głównie do sieci elektrycznej. Od paneli montowanych na budynkach farma fotowoltaiczna różni się wielkością instalacji oraz przeznaczeniem produkowanej energii, która jest wytwarzana dla znacznie większej ilości odbiorców.

W ESOLEO mamy ofertę na zakup instalacji fotowoltaicznej skierowaną specjalnie dla rolników. 25% wartości inwestycji w panele fotowoltaiczne możesz odliczyć rozliczając się z podatku rolnego. Masz na to aż 15 lat od momentu zakupu własnej elektrowni słonecznej. Odliczenia możesz dokonać bez względu na to, czy inwestycja została sfinansowana ze środków własnych czy z pożyczki lub leasingu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach w GPP skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji wybranych usług.