Trwa ładowanie...
Grupa Interia

Grupa Interia jest czołowym graczem na polskim rynku mediów nowej generacji. Portal zapewnia użytkownikom najlepsze treści w sieci m.in. zawsze aktualne newsy z Polski i ze świata, videocasty Piotra Witwickiego i Katarzyny Zdanowicz, skróty wideo największych imprez sportowych (Ligi Mistrzów UEFA i hiszpańskiej La Liga) oraz rozrywkę w najlepszym wydaniu – wywiady z gwiazdami, live streamingi koncertów i zakulisowe relacje z telewizyjnych hitów Polsatu. Posiada jeden z pierwszych serwisów pocztowych w kraju – Poczta.Interia.pl.

Portal 8 lipcac 2022r. dołączył do Grupy Polsat Plus. Według badania Mediapanel za rok 2022 co miesiąc ok. 15,6 mln internautów odwiedza Interię. Z połączonej oferty Grupy Polsat - Interia korzysta natomiast ok. 21 mln użytkowników, którzy generują łącznie ponad 2 mld wyświetleń.

Interia - Twoje wszystko
Interia posiada bogate portfolio serwisów tematycznych, które gromadzą, a także integrują użytkowników o różnorodnych zainteresowaniach - od polityki, sportu, biznesu po pogodę, rozrywkę, plotki i kulinaria.
Interia Wydarzenia
Zawsze aktualne wiadomości z Polski i ze świata. Połączony newsroom Interii Wydarzeń i Polsatnews.pl trzyma rękę na pulsie i zapewnia błyskawiczny dostęp do zweryfikowanych informacji.
Interia Sport
Niezastąpione źródło informacji ze świata sportu. Gorące newsy, relacje i skróty wideo z największych imprez, wywiady oraz opinie ekspertów. Interia żyje sportem!
Interia Extra
Najlepsze treści Grupy Interia m.in. videocasty topowych dziennikarzy Polsatu i Interii oraz wywiady i reportaże premium z Tygodnika Interii.
Pomponik
Plotki, sensacje, wywiady i komentarze prosto z czerwonego dywanu. Serwis poświęcony najważniejszym informacjom z polskiego i światowego show-biznesu.
Antyweb
Jeden z najpopularniejszych w Polsce serwisów o nowych technologiach, gadżetach oraz trendach w Internecie oraz branży IT.
Smaker
Największy kulinarny serwis społecznościowy w Polsce współtworzony przez pasjonatów dobrej kuchni. Ponad 115 tys. przepisów na każdą okazję.
Interia Biznes
Aktualności gospodarcze i ekonomiczne z kraju i zagranicy. Wszystko, co warto wiedzieć o biznesie – w jednym miejscu.
Zielona Interia
Najchętniej wybierany w Polsce serwis o ekologii, zmianach klimatu, przyrodzie, zagrożonych gatunkach oraz zielonych trendach w biznesie.
Tygodnik Interii
Weekendowy magazyn Interii. Wywiady i reportaże premium dotyczące szerokiej tematyki – od polityki, przez biznes i kulturę, po materiały lifestylowe.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach w GPP skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji wybranych usług.