Trwa ładowanie...
Współpraca z Netią

Dzięki konsolidacji Grupy Polsat Plus z operatorem Netia, możemy zaoferować naszym Klientom jeszcze szerszy pakiet usług i produktów. To ogromna korzyść i ułatwienie dla biznesu, szczególnie w zakresie usług konwergentnych. Kompleksowe rozwiązania oferowane przez dostawcę wspierają zarządzanie, płynność i bezpieczeństwo pracy.

Poznaj ofertę naszego Partnera
Biznesowy dostęp do Internetu
Netia BDI to stały, symetryczny dostęp do Internetu. Charakteryzuje się gwarantowaną przepływnością w sieci Netia oraz równą prędkością pobierania, jak i wysyłania danych, co znacząco poprawia efektywność i komfort pracy.
Netia Compute
Gwarantowane zasoby w chmurze zbudowane na infrastrukturze Dell EMC dostępne na żądanie. Oferta według aktualnych potrzeb Klienta, bez konieczności deklarowania minimalnego zużycia zasobów za stałą miesięczną opłatę.
Netia ochrony poczty
Netia aktywnie filtruje i blokuje niebezpieczne wiadomości e-mail. Nad bezpieczeństwem Klienta i jego pracowników czuwa światowej klasy platforma Forcepoint osadzona w chmurze Netii.
Netia DDoS Protection
Zapewnienie ochrony przed atakami typu DDos dzięki monitoringowi ruchu sieciowego. System powiadamia o zagrożeniach płynących z sieci oraz dostarcza kompletne raporty m.in. do budowania strategii cyberbezpieczeństwa w firmie.
Netia Data Protection
Zaawansowane rozwiązanie typu backup as a service, umożliwiające tworzenie i zarządzanie kopiami zapasowymi danych biznesowych, które następnie przechowywane są na dedykowanej platformie usługowej zbudowanej w chmurze Netii.
Security Operations Center
Zespół ekspertów SOC dbający o bezpieczeństwo sieci i infrastruktury Klienta 24 godziny na dobę. Zapewnia wysoki poziom świadczenia usługi w zakresie obsługi awarii i czasu reakcji na incydenty.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usługach w GPP skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji wybranych usług.