Trwa ładowanie...
Pronal SmartMetering24 - o dostawcy

Pronal SmartMetering24 sp. z o.o. sp.k jest producentem najwyższej jakości urządzeń elektroniki specjalnej. Wszystkie oferowane urządzenia i aplikacje są samodzielnie projektowane, konstruowane i produkowane.

Sprzęt oraz niezbędne do jego obsługi oprogramowanie oparte są na innowacyjnych koncepcjach technologicznych oraz elektronicznych, a konstruktorzy oraz projektanci zespołu to najwyższej klasy kadra inżynierska stanowiąca zbiór najlepszych w branży specjalistów.

O rozwiązaniu

Dzięki systemowi SmartMetering24 możesz monitorować przepływy wody, kontrolować dane, a także szybciej diagnozować np. niekontrolowane wycieki wody.

Wszystko to sprawia, że oszczędzanie wody i optymalizacja jej dystrybucji są dużo łatwiejsze. Inwestując w SmartMetering24, inwestujesz także w ochronę środowiska. Wejdź na stronę usługi i dowiedz się więcej o rozwiązaniu.

Korzyści rozwiązania SmartMetering24
WYGODA
+ automatyczny, zdalny odczyt danych z wodomierzy + dostęp online do danych zgromadzonych w systemie + możliwość tworzenia reguł alarmowych + jednoczesny odczyt danych ze wszystkich wodomierzy
MONITOROWANIE
+ codzienne raporty o przepływach + natychmiastowe alarmy ingerencji magnetycznej i mechanicznej + nieograniczona liczba alarmów on-line + codzienne monitorowanie bilansowaniem
EKONOMIA
+ codzienny bilans zasilania i rozbioru w strefach + zwiększenie rejestracji i sprzedaży wody + skrócenie czasu wykrywania awarii i nadużyć + redukcja kosztów operacyjnych przedsiębiorstwa + optymalizacja gospodarki wodomierzowej
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą GPP, skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji usługi.