Trwa ładowanie...
Czym jest Samsung Knox

Samsung Knox to kompletna, wielowarstwowa platforma bezpieczeństwa i ekosystem rozwiązań mobilnych stworzonych dla urządzeń Samsung wyposażonych w system Android.

Usługa pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia spokój zarówno właścicielom małych firm, jak i zarządzającym dużymi instytucjami rządowymi.

Knox Platform for Enterprise

Knox Platform for Enterprise to zestaw zaawansowanych i unikalnych funkcji do zarządzania bezpieczeństwem urządzeń mobilnych.

Pakiet usług Knox zapewnia wydajność i oszczędność, a także ułatwia skonfigurowanie mobilnego środowiska przedsiębiorstwa.

Miej wszystko w zasięgu ręki z gwarancją najwyższego bezpieczeństwa, dzięki rozwiązaniom Samsung Knox, które zapewniają kompleksową ochronę ważnych danych firmy.

Skorzystaj z zaawansowanych rozwiązań mobilności Knox IT
+Knox Configure

Rozwiązanie oparte na chmurze. Szybka, prosta i zdalna konfiguracja dowolnej liczby urządzeń bez rozpakowywania ich z pudełka. Łatwo stworzysz profile z ustawieniami i udostępnisz je przez WiFi lub dane mobilne — oszczędzasz czas i obniżasz koszty.

+Knox Manage

Zarządzaj zdalnie i konfiguruj wszystkie firmowe urządzenia mobilne, bez budowania kosztownej infrastruktury. Wystarczy Ci rozwiązanie MDM oparte na chmurze Knox Menage, które zwiększa efektywność biznesową i zabezpiecza dane firmowe.

+Knox Mobile Enrollment

Błyskawiczny i w pełni zautomatyzowany sposób zarejestrowania dużej liczby urządzeń w MDM (systemie zarządzania urządzeniami mobilnymi) od razu po wyjęciu z pudełka przez Twojego pracownika — wystarczy, że włączy urządzenie.

+Knox E-FOTA

Wszechstronna kontrola wersji systemu operacyjnego zainstalowanego na urządzeniach firmowych. Twój administrator IT może łatwo, zdalnie uruchomić aktualizację, jeśli pracownik sam tego nie zrobił.

Ustaw ograniczenia aplikacji

Usługa Zarządzania Urządzeniami Mobilnymi daje Ci dostęp do szeregu przydatnych funkcji.

Jedną z nich jest ograniczenie lub zablokowanie możliwości korzystania z wybranych aplikacji lub funkcji urządzenia, np. aparatu, przeglądarki, GPS

Technologie dostarczane przez Samsunga

Plus należy do do Knox Deployment Program (KDP), więc jesteśmy oficjalnym partnerem Samsunga — to gwarantuje Ci, że możesz liczyć na perfekcyjnie dopasowaną usługę do infrastruktury teleinformatycznej Twojej firmy.

Tylko urządzenia zakupione od uczestników KDP mogą być zbiorczo weryfikowane na podstawie IMEI, lub numerów seryjnych, co pozwala na bezproblemową, natychmiastową konfigurację, rejestrację i zarządzanie.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą Samsung Knox, skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji usługi.
Usługa powiązana

Rozwiązanie Techstep

Wsparcie Platformy Knox i kompleksową obsługę urządzeń mobilnych zapewnia też rozwiązanie Techstep.

Sprawdź sam, jakie to proste!

Sprawdź również
left arrow
right arrow
Usługi Serwisowe dla Firm
Lokalizacja Urządzeń Mobilnych
Prywatny APN