Trwa ładowanie...
Czym jest rozwiązanie Techstep

Rozwiązanie Techstep to wszechstronne narzędzie zabezpieczające firmowe urządzenia mobilne, dane oraz aplikacje, które się na nich znajdują.

Dzięki niemu Twoi pracownicy mają zapewniony ciągły dostęp do służbowych danych, a Ty zachowujesz pełną kontrolę nad tym, kto i w jaki sposób korzysta z firmowych zasobów.

Platforma dedykowana jest każdemu przedsiębiorcy. Od instytucji finansowych i rządowych zatrudniających tysiące pracowników, po średnie i małe firmy, których pracownicy pracują w terenie lub są rozproszeni w wielu oddziałach.

Centralnie zarządzany system bezpieczeństwa

Rozwiązanie Techstep umożliwia Ci zdalny dostęp do wszystkich funkcji konfiguracyjnych urządzeń za pośrednictwem dedykowanego kokpitu administracyjnego obsługiwanego z poziomu przeglądarki internetowej.

Platforma zapewnia Ci również wgląd w aktualne informacje na temat poszczególnych urządzeń.

Za jej pośrednictwem możliwe jest także:

+  szyfrowanie danych,
+  ochrona hasłami,
+  zdalne czyszczenie pamięci,
+  konfiguracja VPN.

Ochrona przed wyciekiem danych

Przy pomocy platformy w pełni kontrolujesz wszystkie firmowe, mobilne urządzenia. Ograniczając możliwość wycieku danych do konkurencji lub osób postronnych, m.in. informacji o klientach, ofertach czy prototypach innowacyjnych rozwiązań.

Przypominamy!

Najczęściej do ataków dochodzi w wyniku nieświadomego pobrania przez pracownika aplikacji, która wymaga zgody użytkownika na udzielenie dostępu do danych znajdujących się na urządzeniu.

W jakich zagrożeniach mobilnych sprawdza się rozwiązanie od Techstep?
35%

Zgubienie lub kradzież urządzenia

27%

Wyciek firmowych danych

18%

Nieprawidłowe wykorzystanie urządzenia przez pracownika

11%

Złośliwe oprogramowanie lub cyberatak

Pełna integracja z Twoją infrastrukturą IT

Rozwiązanie Techstep umożliwia zdalne zarządzanie firmowymi urządzeniami opartymi o zróżnicowane systemy operacyjne, m.in:
Android | iOS

Zdalny pulpit

Zaoszczędź czas i pieniądze!
 

Twój dział pomocy technicznej ma dostęp do zdalnego pulpitu i w każdej chwili może błyskawicznie pomóc Twojemu pracownikowi, niezależnie, gdzie się aktualnie znajduje.

Masz też możliwość konfiguracji wielu urządzeń w jednym czasie. Możesz zdalnie usuwać, instalować i aktualizować aplikacje lub blokować lub ograniczać do nich dostęp. Otrzymujesz powiadomienia w przypadku wykrycia złośliwego oprogramowania.

Technologie dostarczane przez Techstep

Usługa Zarządzania Urządzeniami Mobilnymi działa w oparciu o zaawansowane technologie tworzone przez firmę Techstep.

Techstep dostarcza innowacyjne rozwiązania na rynek telekomunikacji mobilnej, umożliwiając zdalne zarządzanie urządzeniami mobilnymi i sieciowymi.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwiązaniem Techstep, skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym, który odpowie na Twoje pytania i pomoże w aktywacji usługi.
Sprawdź również
left arrow
right arrow
Samsung Knox
Lokalizacja Urządzeń Mobilnych
Prywatny APN